Cześć!

Nazywam się Paweł

i miło mi,

że tu jesteś.

Cześć!

Nazywam się Paweł

i miło mi,

że tu jesteś.

Od wczesnej młodości interesuję się fotografią i chciałem, aby ta pasja stała się sposobem na życie. Mój pierwszy aparat fotograficzny kupiłem w 2009 roku. Podstaw fotografowania uczyłem się sam z książek, filmów, Internetu. Pierwsze zdjęcia robione były metodą prób i błędów. Obecnie jestem absolwentem Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku, z tytułem specjalisty do spraw fotografii. Posiadam także wyuczony zawód, wykształcenie inżynierskie na kierunku Elektrotechnika na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

Wykonuję głównie szeroko rozumianą fotografię reportażową. Od dokumentacji chrztów, ślubów, poprzez fotografię komercyjną, do fotografii scenicznej i teatralnej, a także sesje studyjne, plenerowe oraz architekturę. W fotografii najbardziej zależy mi nie tylko na uchwyceniu ważnej chwili, ale również na przekazaniu emocji, które niesie za sobą zdjęcie oraz zaciekawieniu i zatrzymaniu obserwatora minimum na 3 sekundy – to już jest sukces.

W 2018 roku założyłem działalność gospodarczą „Śliwka Studio” – w której zwracam uwagę na to, aby każda sesja była niesamowita. Posiadam szeroką ofertę usług i każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie.

Największą nagrodą jaką może otrzymać fotograf jest to, gdy moje zdjęcia żyją w Waszych ramkach i wracacie do nich, a przy tym też do mnie. Cieszę się niezmiernie, że wpuszczacie mnie do swojego świata.

SLIWKASTUDIO

Zapisz się do newslettera

*Zapisując się do newslettera automatycznie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się!